ANIMACJE

Animacja Szpitala Południowego zrealizowanego w Warszawie opracowana na zlecenie Generalnego Wykonawcy – firmy ERBUD. Dziękujemy za współpracę !

Trzydzieści budynków mieszkaniowych o ciekawej architekturze, zlokalizowanych w urokliwej okolicy.

Oferując miejsce do odpoczynku, hotel przy autostradzie jest jak oaza na pustyni, dając podróżnym możliwość odpoczynku w podczas długiej trasy. Hotel posiada restauracje i miejsca postojowe dla ciężarówek, autokarów i samochodów osobowych.

Rozbudowa budynku biurowego o biura open space z wewnętrznym ogrodem.

Rozbudowa budynku biurowego o biura open space z wewnętrznym ogrodem.

Budynek handlowo usługowy z parkingiem podziemnym w dogodnej lokalizacji.

Koncepcja rozbudowy zakładu produkcyjnego, rozbudowa obejmuje:
– magazyn wysokiego składowania wraz z strefa doków;
– sklep i magazyn produktów; nowy budynek biurowca połączony z halą fabryczną;
– infrastrukturę drogową.

Koncepcja rozbudowy zakładu produkcyjnego

Animacja projektu domu pasywnego. Nazywa się Dom południowy, ponieważ większość okien wychodzi na południe, taka orientacja jest ważnym elementem projektu domu pasywnego.

Animacja projektu domu pasywnego.

Projekt rozbudowy willi z basenem oraz wewnętrznym rozległym atrium. Budynek łączy w sobie funkcje mieszkalną i rekreacyjną w modernistycznej formie.

Kompleks budynków: magazynu, garażu i biurowca z elewacją ze stali kortenowskiej i cegły. Budynki utrzymane w stylu industrialnym.

Dom rustykalny – przeznaczenie budynku odpowiadać będzie potrzebom szkoleniowym, rekreacyjnym i spotkaniom. Zagospodarowanie terenu zapewnia odcięcie się od zgiełku fabryki i stwarza enklawę sprzyjającą wypoczynkowi i rekreacji.